19.10.2024 20:15 Ústí nad Labem

Viper Ústí - Sharks Ústí 15:1 (4:1 6:0 5:0)

Domácí (Viper Ústí): 3:Brůha 7:Machart 8:Trnka 14:Čejka 15:Rychtář 22:Hanzlíček 23:Kreby 29:Lesko 33:Šofr 64:P.Petr 72:Hrůša 77:Masťa 78:Roman 82:Šrámek 85:Dudley 86:Roudný
Hosté (Sharks Ústí): 10:Šanda 11:Rilke 12:Krajník 19:Hendrych 26:Svoboda 33:Judl 44:Šanda 68:Machutka 69:Brenner 73:Sosna 78:Kočí 89:Frič 98:Novák
44:44
Gól týmu Viper Ústí vstřelil hráč číslo 15 Rychtář asistence hráč číslo 14 Čejka. Stav utkání: 15:1
42:44
Vyloučení týmu Sharks Ústí - vyloučen hráč číslo 89 Frič na 2 minuty za vysoká hůl
38:35
Gól týmu Viper Ústí vstřelil hráč číslo 7 Machart asistence hráč číslo 85 Dudley. Stav utkání: 14:1
33:53
Gól týmu Viper Ústí vstřelil hráč číslo 85 Dudley asistence hráč číslo 33 Šofr. Stav utkání: 13:1
32:54
Gól týmu Viper Ústí vstřelil hráč číslo 29 Lesko bez asistence. Stav utkání: 12:1
30:23
Gól týmu Viper Ústí vstřelil hráč číslo 72 Hrůša asistence hráč číslo 20 Rychtář. Stav utkání: 11:1
30:00
------ Začátek 3.třetiny ------
30:00
------ Konec 2.třetiny ------
28:40
Gól týmu Viper Ústí vstřelil hráč číslo 29 Lesko asistence hráč číslo 33 Šofr. Stav utkání: 10:1
26:59
Gól týmu Viper Ústí vstřelil hráč číslo 15 Rychtář bez asistence. Stav utkání: 9:1
24:31
Gól týmu Viper Ústí vstřelil hráč číslo 29 Lesko asistence hráč číslo 77 Masťa. Stav utkání: 8:1